Home / Dit zijn wij / Jessica de Nooy
Home / Dit zijn wij / Jessica de Nooy
Stilletjes verzet ze bergen werk. Magazine maken? Geen probleem. Advertentie ontwerpen? Ja hoor. Kleine correctie? Geef maar aan Jes. Ook als dat een tekstcorrectie is trouwens, want Jessica is niet alleen visueel aangelegd. Handig!
“‘Nee’ zeggen… Ik heb vaak al ‘ja’ gezegd voordat ik erover kan nadenken. Misschien dat collega’s daarom naar mij komen als ze kleine spoedklusjes hebben. Maar stiekem vind ik dat best leuk hoor!”
“Paarden. Ik heb een eigen paard waar ik graag avonturen mee beleef. Ik heb haar helemaal zelf opgeleid en kan er dus mee lezen en schrijven! Oh en eten, ik ben gek op eten…”
“Excel, daar kan ik écht niet mee omgaan. En stomme mensen in het verkeer. Die de bocht heel ruim nemen waardoor ze bijna tegen mijn auto aanrijden terwijl ik gewoon rechtdoor ga of mensen die hun knipperlicht niet kunnen vinden; zó naar!”
“Spinnen.
Maar echt, die vind ik zó eng. Een 600 kilo wegend paard is geen enkel
probleem, maar zo’n klein beest met 8 poten… Brrrr.”
Home / Dit zijn wij / Jessica de Nooy